ja i kobiety, kobiety i ja

0: 43 Add to Added to queue Kotek Puszek by krysaki 3127 views 2: 02 Add to Added to queue Od przedszkola do Opola Aleksandra Hulecka lat 6 by zefirant 4622. Kot-czyli politycznie poprawnie o sierściuchu j. Nym. Wszyscy pamiętamy wpadkę małego chłopczyka w programie" Od przedszkola do Opola"Added to queue Is it you Od przedszkola do Opola Aleksandra Hu. By. Added to queue Znudzony kotek trafił na zwariowaną mysz; by. Słowa kluczowe: jak tata woła na kotka od przedszkola do opola, jak tatuś mówi na kotka, od przedszkola do opola jak tata mówi na kotka filmik.
Tak jest jak właściciel nie spuszcza wody po sobie, a kot się chce napić. Link. Słowa dziewczynki z" Od przedszkola do Opola" " j!
. Po pierwsze to nie kota a kraba upilam: d: d: d Pamietasz jak to w programie" Od przedszkola do Opola" bylo, jak prowadzacy sie spytal.Cała ja: Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"Od przedszkola do Opola. Ania, a czy twoi rodzice przyjechali z tobą? tak, kotka. a jak tatuś wola na kotka? sierściuchu jeba. Wyślij znajomemu. Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"Na razie tylko moje fotki tego kota. Dorzuci się. Bo nie ma wyboru. Orfius. Ogladalem taki program" Od przedszkola do Opola" slyszeliscie pewnie. i.Program" Od przedszkola do Opola" wchodzi następne dziecko. Mamy kotka-a jak tata woła na kotka? Sierściuchu jebany!). Głosów: 107. Dodał: ~. Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"" Od przedszkola do Opola"-Pan Prowadzący: Masz jakieś zwierzątko? Dziecko: Mam, kotka-pp: a jak się nazywa? d: Nie nazywa się.
Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"
  • Byla taka anegdota zwiazana z od przedszkola do opola i to nie bylo smieszne. Podobnie jak mowiac" niedobry kotek" caluje je jednoczesnie po.
  • Rzecz dzieje się podczas programu" Od przedszkola do Opola" Na scenę wychodzi dziewczynka, której wzrost wskazuje na wiek przedszkolny.
  • . z cyklu: " Od przedszkola do Opola" < prowadzacy> a jak tatus wola na kotka? < dziewczynka> Siersciuchu kochany. Zgadnij kto edytował: d.
  • Od przedszkola do opola. Koleś pyta sie dziewczynki: jak tatuś muwi na twojego kotka. a ona na to: jeb. Futrzak. Po co. Dodane przez limak w dniu-2007-08-23.Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"

Autentyczna historia z programu" Od przedszkola do Opola" Cześć. Kotek. Tak po prostu: kotek? a jak na niego wołasz? Kotku, kotku. Aha.

. He, he-calkiem jak ta dziewczynka w" Od przedszkola do Opola" ktora na pytanie jak tatus mowi na kotka odrzekla z pelna powaga: " Ty . i jeszcze jeden [/b] Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka?Dżem-Wehikuł czasu (Od przedszkola do opola), Dżem-Od przedszkola do opola przeglad. Bo czarne mam myśli, że mi czarną nocą czarny kot się przyśni.Z programu" Od przedszkola do Opola" rzecz się dzieje na opolskim. Kot zaczyna się denerwować. w życiu nie widziałam tak trzęsących się szczęk!Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak" Podziel się: 00000linkstart2800000linkend28Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " Dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"
  • A bo ja tam mieszkam. Od przedszkola do Opola: Pan Prowadzący: Masz jakieś zwierzątko? Dziecko: Mam, kotka-pp: a jak sie nazywa?
Jest taka legenda (choć może prawdziwa) jak to w programie" Od przedszkola do Opola" prowadzący pyta jak tatuś woła na kotka i rezolutne dziecko odpowiada.

Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jebany futrzak"
Justin Bieber– lauleratka programu Od przedszkola do Opola (mimo iż był za stary. Przeglądając portal samosia. Pl spostrzegłem ciekawy przepis na kota: . Która chyba pomyliła Sopot z programem" Od przedszkola do Opola" Kot się rzucił od razu, jak tylko wróciłam z tym do domu. . Sigyn: 28brrr10: Twój kot to salonowa piękność, w porównaniu do ulicznych. Mi się pewne zdarzenie z programu-od przedszkola do opola: d.

Wlazł kotek i inne piosenki dla dzieci na głos i fortepian-porównanie cen. Dla dzieci w wykonaniu laureatek programu" Od przedszkola do Opola"Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" jeb* ny futrzak". Kot z Cheshire: Staram się nie szukać niczego konkretnego w muzyce. To przeciez jest piosenka akurat do" od przedszkola do opola"W telewizji jest taki program dla dzieci" Od przedszkola do Opola" p: a tatus lubi tego kotka? Ch: Lubi. p: a jak na niego woła?Z" Od przedszkola do Opola" Prowadzący (p) jak masz na imię? dziewczynka, ok. 4 lat. a jak tatuś wola na kotka? sierściuchu* any.Europe w polsce ace ventura 3 pl online anna jantar mp3 Chomiku Samsung gt i7110 ChomikujSamsung gt i7110 Chomikuj od przedszkola do opola kotek mp3.Z" Od przedszkola do Opola" > Prowadzący (p) jak masz na imię? dziewczynka, ok. a jak tatuś wola na kotka? > sierściuchu wypierdalaj: d Żona do męża:
. Aktor Michał Juszczakiewicz, znany z telewizyjnego programu" Od przedszkola do Opola" czytał książeczkę" Mieszkam w Europie"Wszyscy pamiętamy wpadkę małego chłopczyka w programie" Od przedszkola do Opola" Kot będzie dążył do pozostania w spoczynku, jeśli nie będzie na niego. Od Przedszkola do Opola-prowadzący pyta się dziewczynki" a jak twój tata mówi na kotka? " na to dziewczynka odpowiedziała" j* futrzak"Witamy na oficjalnej stronie Miejskiego Przedszkola nr 14 w Siedlcach. Królik, kot, pies) poprzez systematyczną opiekę nad nimi (obserwacja, karmienie). Kuba Bajszczak-laureat" Od przedszkola do Opola" Występ zespołu" Razem"
Z" Od przedszkola do Opola" dziewczynka, ok. 4 lat. Prowadzący-jak masz na imię? tak, kotka. a jak tatuś woła na kotka? sierściuchu jebany.
  • Pan plamka i jego KOT· adonis ma GOŚCIA· Spektakle dramatyczne. Gdy Ania dostała się do programu tv„ Od przedszkola do Opola” – edycji z braćmi Golec.
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341" Kota Filemona" Warszawa. Przedszkola w Katowicach· Przedszkola w Opolu· Przedszkola w Gdańsku.